Térítési díj befizetések
Kedves Szülők!

Minden új kisgyermeknek, aki a 2016/2017-es nevelési évben kezdi meg az óvodai jogviszonyát és nem jogosult az ingyenes étkeztetésre, automatikusan átutalásos rendszerben tudja a Szülő befizetni a térítési díjat.

Készpénzes fizetésre kizárólag a Ney Ferenc Óvodában lesz lehetőség, az alábbi időpontokban:
szeptember 13. (kedd)
október 11. (kedd)
november 15. (kedd)
december 13. (kedd)

Átutalással történő fizetés esetén nem történt változás, az átutalások beérkezésének határideje:
szeptember 16. (péntek)
október 14. (péntek)
november 18. (péntek)
december 16. (péntek)

Pótbefizetés: NINCS RÁ LEHETŐSÉG, hátralékként lehet befizetni a következő hónapban.

Átutalás esetén a közlemény rovatba kérjük beírni:
- az óvoda nevét - Farkasvölgyi Tagóvoda
- a kiállított számla sorszámát
- a gyermekük nevét

Kérjük, átutalás esetén a számlán feltüntetett összeget fizessék be - kerekítés nélkül!

Továbbá kérjük, a számlán feltüntetett befizetési határidő pontos betartását!

Amennyiben készpénzesről átutalásos fizetési módra szeretnének váltani, kérjük szándékukat a hónap utolsó hetéig jelezzék. Az ehhez szükséges formanyomtatványt kérjék az Óvodapedagógusoktól.

Együttműködésüket köszönjük!

INGYENES ÓVODAI GYERMEKÉTKEZÉS
Tisztelt Szülők!

Ingyenes étkezésben részesülhetnek:
- három, vagy több gyermekes család gyermekei,
- akik rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülnek,
- akiknek nevelésbe vételét rendelte el a Gyámhatóság,
- tartós beteg vagy fogyatékkal élő gyermekek,
- ha van a családban tartós beteg vagy fogyatékkal élő gyermek, akkor a testvérek is jogosultak ingyenes étkezésre
- ahol a nettó minimálbér 130%-át (95 960.-) nem éri el a családban az egy főre jutó nettó jövedelem

Az ingyenes óvodai gyermekétkeztetésre való jogosultság megállapítása a szülőnek a jövedelemről szóló önbevallásán, nyilatkozatán alapul.

Új gyermekek esetén a Szülők a szükséges nyilatkozatot az óvodai jogviszony megkezdésekor kapják meg.
2016-10-27 14:06:44