Értesítés
Kedves leendő Anyukák, Apukák, Kedves leendő családok!
Sajnos az április 06-ra tervezett nyílt napunk elmarad a jelenlegi helyzetre való tekintettel. Több telefont kaptam azzal kapcsolatosan, hogy lenne-e lehetőség az óvoda megtekintésére. Sajnos azt kell mondanom, hogy nem. De telefonon szívesen állok minden Kedves Szülő rendelkezésére, ha az óvodánkkal kapcsolatosan bármilyen információra szüksége lenne. Tudom, hogy nehéz a döntés az óvoda kiválasztásában, hiszen Egerben sok óvoda van, jobbnál jobb lehetőségekkel, azt is tudom, hogy minden szülő a legjobbat szeretné megtalálni gyermeke számára. Ebben a döntésben szeretnék Önöknek segíteni, ha elfogadják felajánlásomat. Sajnos a tervezett személyes találkozás elmarad, de telefonon várom megkeresésüket!

A beiratkozással kapcsolatosan figyeljék az Egri Polgármesteri Hivatal tájékoztatását! Ott pontosan megtalálnak minden fontos információt, teendőt.

Üdvözlettel a mielőbbi személyes találkozás reményében:

Kovácsné Pásztor Judit
tagóvoda vezető