Mackó csoport bemutatkozása
Mi vagyunk a pici macik, brumma,
Szeretjük a sok játékot, brumma,
Ebéd után leheverünk, brumma,
S uzsonnáig alszunk, mint a bunda!

Vidám, a külvilág felé nyitott, nyüzsgő vegyes életkorú csoport. Gyermekeinkre jellemző az egymás iránti tisztelet és egymás elfogadása. Célunk, hogy szeretettel, megértő pedagógusi attitűddel megkönnyítsük a gyermekek számára az óvodai életbe való beilleszkedést, megszerettessük velük az óvodát, és a csoportból igazi közösséget varázsoljunk. Mindent megteszünk, azért, hogy a gyermekeket az életkoruknak és egyéni fejlettségüknek megfelelően, minél több inger érje és pozitív szemléletű, a világra nyitott emberekké váljanak. Az érzelmi biztonság mellett a gyermek számára a játék a legfontosabb. Játéktárunkban, a sok modern és változatos fejlesztőjáték mellett mi is folyamatosan készítünk játékokat a gyerekekkel közösen.Nálunk mindig történik valami! A gyermekek érdeklődését szem előtt tartva, projektekben dogozzuk fel azokat a témákat, amelyet szeretnének. Sok játékos tevékenységgel, mozgással, zenével, dalos játékkal, verssel, mesével színesítjük az óvodai mindennapokat.Csoportunkban a szülők nagyon együttműködőek, sok ötlettel, gyűjtőmunkával, eszközzel segítik az eseményeink sikerét.A mackós anyukák és apukák mindig szívesen látott vendégek számunkra. Igyekszünk szebbé és jobbá tenni gyermekeink óvodai életét és szeretnénk, hogy sok felejthetetlen élménnyel legyenek gazdagabbak és jó alapokat adjunk az iskolai élethez.
2020-04-07 13:31:05