Süni csoport bemutatkozása
Bárki, aki belép hozzánk, azt mondja rólunk, hogy milyen nyugodt, kiegyensúlyozott csoport vagyunk. Ennek titka pedig az, hogy szeretjük, tiszteljük és segítjük egymást. Az óvónénik kikérik a véleményünket arról, hogy mit szeretnénk csinálni. Biztatnak és kedvesek velünk, így ki tudjuk próbálni, hogy mire is vagyunk képesek.Elsősorban nem a bolti játékokkal játszunk, hanem együtt, közösen készítünk pl. társasjátékot, memóriajátékot, puzzle-t, mindenféle mozgásos játékot. Vigyázunk is rájuk, mert ezek a mi kincseink. Sokat sétálunk, kirándulunk, élményeket gyűjtünk. Ellátogatunk a felsőtárkányi tóhoz, a közeli tanyán megnézzük az állatokat, megismerjük városunk nevezetességeit. Mi sohasem unatkozunk, mert a Süni csoport egy olyan „csodahely”, ahol bármivé átváltozhatunk. Lehetünk akár várvédők, kötéltáncosok, állatidomárok, betlehemi pásztorok, angyalok is. Nagyon sok mesét és verset hallunk, tanulunk, régieket és újakat és nagyon szeretünk énekelni is.Mivel izgő - mozgó csoport vagyunk, ezért az óvónénik mindig kitalálnak valamit. Nem csak az udvaron és a tornaszobában, hanem a folyosón és a csoportban is ugrabugrálhatunk. Anya és apa tudja, hogy itt jó helyen vagyunk, sokszor mondják, hogy szívesen cserélnének helyet velünk. De szerencsére, ők is sokszor lehetnek itt velünk és olyankor együtt tudunk játszani. Szóval, így telnek a mi napjaink a Süni csoportban. Várunk téged is szeretettel!
2020-04-07 13:54:05